Short Hairstyles for Wavy Hair

1223

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

 Dalgalı Saçlar İçin Kısa Saç Modelleri ,Kısa Saç Uzatmak İçin Bu Saç Modellerini Deneyin, Saçınızı kestirmekten  kaçınıyorsanız ,  saçınızı uzatırken size en çok yakışan saç stillerinin neler olduğunu merak ediyor olabilirsiniz  . Yeleğinizi büyütme sürecindeyseniz, konik bir kesim tercih edebilirsiniz. Bu, uzun bir bob veya süper kısa bir kesim yapmak istemeyen erkekler için ideal bir seçimdir. Üst parçanızı bir yan parça veya hatta modern bir tarak olarak şekillendirebilirsiniz. Uzun saçlar için bir başka şık saç modeli, yan kısmı olan bir saç modelidir. Saçınızı korumak için, ısıdan koruyucu sprey kullanarak saçınızı kurutun.

Büyüyen saçlarınızı gizlemek için şapka takmayı da deneyebilirsiniz. Sürekli şapka takmak istemiyorsanız bu en iyi seçenektir. Bir şapka, uzayan saçlarınızı gizlemenize ve yine de modaya uygun görünmenize yardımcı olabilir. Büyüyen yelenizi örtmek için kullanılabilecek bir dizi şapka var. Ponpon şeklindeki bere hem erkekler hem de kadınlar için ideal olan şık bir seçenektir. Bir bere, bir erkeğin geçiş aşaması için harika bir seçenektir, özellikle de bir erkekseniz…

Saçını uzatma sürecinde olan bir erkek için pixie kesimi harika bir seçimdir. Yeni pixie kesiminizi oluşturmak için yıka ve git ürünleri kullanmak, yeni görünümünüze profesyonel, cilalı bir görünüm kazandıracaktır. Büyümüş saçınızın uzunluğunu ve şeklini korumak için biraz kontrol eklemek için köpük, jel veya krem ​​kullanın. Hala geçiş aşamasındaysanız, cesur bir görünüm için uzun saçlarınızı başınıza kadar getirebilirsiniz. Saçınızı bir topuz yapmak da yüzünüzü uzatacak ve size şık, sinirli bir hava verecektir.

Saç Uzatırken Kadın İçin En İyi Saç Modelleri

Kısa Saç Uzatmak İçin Bu Saç Modellerini Deneyin , Buklelerinizi uzatmak için en iyi saç stillerinden biri   konik kesimdir. Bu saç kesimi, büyüme sürecindeyken uzun saç aşaması için mükemmeldir. Buklelerinizin üst kısmı bir yan kısımda veya modern bir tarakla şekillendirilebilir. Ayrıca bir yan parçayı birleştiren zarif bir kısalık da oluşturabilirsiniz. Saçınızı bu aşamadayken dik tutmanın anahtarı, fön çekmek ve ısıdan koruyucu sprey kullanmaktır.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here